PageRank ukazatel


Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu Prace doma po internetu bez vstupních poplatků CZIN.eu

Toplist: Fotodarky zhotovení
Zpětné odkazy Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
Katalog-odkazů.cz
najdu
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Příklad realizace podsvícení televize s úhlopříčkou 127 cm

Televize LCD        Nová televize LED_LG postavená na televizní skříňce cca 30cm od bílé zdi. Pokud porovnáme toto řešení s ukázkou 2 tak na první pohled je vydět že "koróna" kolem televize je podstatně mohutnější. Typy diod byly použity stejné jen barva světla, na přání zákazníka, byla použita "teplá býlá" oproti "žárovkové býlé" v ukázce 2. Na této ukázce je jasně vydět jak významnou roly hraje vzdálenot televize od stěny.

Televize LCD        Celková délka použitého pásku je 3,2m a to odpovídá podle výropce 13,5W příkonu a světelnému toku 730 lm. Podobný efekt by jsme mohly dosáhnou umístněním 100W klasické žárovky za televizi. Je pravda že 100w žárovka má světelný tok cca 900 lm, ale tento světelný tok je rozprostřen do skoro všech směrů. Zato LED dioda realizuje svůj světelný tok v poměrně úzkém kuželu 130°.

       Podsvícení televize jsem realizoval pomocí 64 LED modulů o délce pěti centimetrů (tří LED diody na modul), kolébkového vypínače, napájecího zdroje 15W (230V - 12V), pár drátků, bužírek, oboustranně lepící pásky (zdroj a vypínač je touto páskou nalepen na zadní kryt televize).
       Materiál mě stál výrazně méně než předešlá realizace, cena LED pásek se výrazně snížila a to z původních 19kč za modul na 7Kč, Zdroj jsem použil taky od jiného výrobce a z původní ceny 230Kč je 120Kč. Konečná cena i když jsem použil výce led modulů je cca 700,-Kč a 3 hodiny práce. Typ modulů se světlem "teplá bílá", světelný tok: 225 lm/m, vymalováno je bíle.

Televize LCD Televize LCD