PageRank ukazatel


Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu Prace doma po internetu bez vstupních poplatků CZIN.eu

Toplist: Fotodarky zhotovení
Zpětné odkazy Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
Katalog-odkazů.cz
najdu
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Příklad realizace podsvícení televize s úhlopříčkou 107 cm

Televize LCD        Nová televize LED_LG pověšená na lanku cca 6cm od zdi. Při pověšení televize takhle blízko na zdi je problematické připojení. Konektor SCART "žehlička" jsem musel rozebrat a stejně překáží. I pro podsvícení bych doporučoval, aby od stěny byla televize zavěšená minimálně 8cm, ideálně 10cm. Nikdy se nepovede LED moduly rozmístnit rovnoměrně a při vzdáleností 8cm od stěny se světlo příjemně slije a vytváří rovnoměrnou "korónu".

Televize LCD Televize LCD        Pokud se pozorně podíváte na fotografii, tak je jasně poznat kde jsou led pásky přerušené (porovnejte s fotografií zezadu). Pokud se budete dívat ještě pozorněji tak zjistíte podle "koróny", že spodní okraj televize je dál od stěny než horní okraj, to je důsledek překážejícího SCART konektoru.

       Podsvícení televize jsem realizoval pomocí 51 LED modulů o délce pěti centimetrů (tří LED diody na modul), kolébkového vypínače, napájecího zdroje (230V - 12V), pár drátků, bužírek, oboustranně lepící pásky (zdroj a vypínač je touto páskou nalepen na zadní kryt televize).
       Materiál mě stál cca 1500,-Kč a 4,5 hodiny práce. Typ modulů jsem zvolil se světlem "žárovková bílá", světelný tok: 225 lm/m, vymalováno je bíle.

Televize LCD Televize LCD Televize LCD