PageRank ukazatel


Máte hodně digitálních fotek nechte si vyrobit fotoknihu Prace doma po internetu bez vstupních poplatků CZIN.eu

Toplist: Fotodarky zhotovení
Zpětné odkazy Seznam českých a slovenských internetových stránek
optimalizace PageRank.cz Informace
NRX.cz
Katalog odkazů
MPalán.cz
ONLINE-ONLINE.cz
.: EM-LINKS :.
Hyperkatalog
SEO Seznam
Katalog-odkazů.cz
najdu
AMOK
Katalog webů
SeoLink.cz
Katalog 1x.cz
Katalog is
Katalog stránek
katalog stránek Začátek.cz

Příklad realizace podsvícení televize s úhlopříčkou 102 cm

Televize LCD        Koupil jsem novou televizi a přidělal na zeď. Zhasl jsem světlo a po hodině dívání jsem měl velmi nepříjemný pocit, velmi podrážděné oči a musel jsem rozsvítit.

Televize LCD        Podsvícení televize byla ta nejelegantnější volba. Koupil jsem 14 LED modulů, kolíbkový vypínač, napájecí zdroj (230V - 12V), pár drátků bužírek, oboustranně lepící pásku (zdroj a vypínač je touto páskou nalepen na zadní kryt televize) Televize LCD a pustil se do práce. Materiál mě stál cca 900,-Kč a k tomu 3h práce. Typ modulů jsem zvolil se světlem "žárovková bílá". Toto světlo je ještě umocněno béžovým vymalováním. Tuto barvu LED diod bych všem doporučil je velmi příjemná, neutrální.

Televize LCD LCD Samsung        Po více jak ročním používání jsme si na toto osvětlení tak zvykli, že ho rozsvěcujeme, i když není zapnutá televize. Toto osvětlení vytváří velmi příjemnou atmosféru. Při porovnání této televize, kde jsem dal jen 14 LED modulů a televizoru v druhé ukázce, kde je 51 modulů, jsem se rozhodl pro přidání modulů. Narazil jsem na výprodej 11-ti modulů po 7Kč v barvě teplá bílá a 13-ti žlutých modulů po 6Kč. Žluté moduly jsou zalité do bužírky a jejich svítivost je třetinová. Byl to tak trochu experiment z nejistým výsledkem.

LCD Samsung        Na fotografii vlevo jsem naznačil bílou barvou přidání 11-ti LED modulů "teplá bílá". Na fotografii to není patrné, ale jejich světlo je o poznání "bělejší" než původní LED moduly "žárovková bílá". Toto splnilo moje očekávání, protože nad televizí je volný prostor a tyto LED moduly svítí až do stropu a odraženým světlem osvětlují příjemně celý prostor před televizí.
       Žlutou barvou jsem označil 13 LED modulů přidaných na spodní část televizoru. Tyto moduly mají podstatně menší svítivost a pro podsvícení televize bych je nedoporučoval. V tomto konkrétním případě zvláště rušivě působí LED moduly, které jsem přidal po stranách. Umístnil jsem je více k okraji televize. Tyto přidané LED moduly se odrážejí v průhledném rámečku, který je součástí televize Samsung. Z přímého pohledu to není patrné, pouze z pohledu ze strany.